Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Θεσσαλίας ανακοινώνει ότι η Γ’ φάση του Κυπέλλου θα διεξαχθεί την Τετάρτη 28/10/2020. Τα ζευγάρια της Γ’ φάσης έχουν ως εξής : ΡΗΓΑΣ Φ. – ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ – ΝΙΚΗ Β. ΑΘΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΥΡΑΣΟΣ – ΣΚΙΑΘΟΣ ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΕ 2002 – ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΙΑ 

Continue Reading

Α’ ΕΠΣΘ ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 3η 10-Οκτ-20 16:00 ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΕ 2002 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 3η 10-Οκτ-20 16:00 ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ 3η 10-Οκτ-20 16:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗ ΡΗΓΑΣ Φ. 3η 11-Οκτ-20 11:00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ 3η 11-Οκτ-20 12:00 ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3η 11-Οκτ-20 16:00 ΠΑΛΑΤΑΝΟΥ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 3η 11-Οκτ-20 16:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΤΟΞΟΤΗΣ 

Continue Reading

Α’ ΕΠΣΘ (2η αγωνιστική) Αγία Άννα-Μυρμιδόνες 4-0 Μακρινίτσα-ΦΘ Αγχίαλος 0-2 Πρωτεσίλαος-Σαρακηνός 1-3 Αίας Σούρπης-Τοξότης 5-1 Αγία Παρασκευή-ΑΕ 2002 2-1 Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ριζομύλου 2-0 Πύρασος-Σκιάθος 3-2 Ακρόπολη Σέσκλου–Δάφνη 6-2 Β’ ΕΠΣΘ Α’ Όμιλος (2η αγωνιστική) Ερμής-Νέοι Αθλητές Νίκης 3-11 Κένταυρος ΝΠ-Άνω Λεχώνια 7-1 Νέοι Αγίας Άννας-ΑΕ Διμηνίου 2-0 Μαγνησιακός-ΕΛ Νηλέας 4-3 Άνθιμος Γαζής-Ιάσων ΑΜ 1-3 Β’ ΕΠΣΘ 

Continue Reading

Αρ.Απόφασης: 3/29-09-2020                                     Αγωνιστική – Αγώνες :  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ   Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΙΝΗ ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ Ν. 1133957 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1 ΑΓΩΝΙΣΤ.-10 € ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α. 1429204 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1 ΑΓΩΝΙΣΤ.-10 €   Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΙΝΗ ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ Μ. 558686 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. 3 ΑΓΩΝΙΣΤ.-30 € ΣΤΕΡΕΚΑΣ Ν. 1375691 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. 3 ΑΓΩΝΙΣΤ.-30 € 

Continue Reading

Α’ ΕΠΣΘ ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 2η 3-Οκτ-20 16:00 ΠΤΕΛΕΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 2η 3-Οκτ-20 16:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 2η 3-Οκτ-20 16:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΕ 2002 2η 3-Οκτ-20 16:00 ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ 2η 4-Οκτ-20 11:30 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΠΥΡΑΣΟΣ ΣΚΙΑΘΟΣ 2η 4-Οκτ-20 16:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 2η 4-Οκτ-20 16:00 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ Φ. 

Continue Reading

Α’ ΕΠΣΘ (1η αγωνιστική) Μυρμιδόνες-Μακρινίτσα 2-2 Αγία Άννα-Πρωτεσίλαος 2-0 ΦΘ Αγχίαλος-Αίας Σούρπης Σαρακηνός-Αγία Παρασκευή 3-2 Τοξότης- Ρήγας Φεραίος 0-1 ΑΕ 2002-Πύρασος 0-3 Αστέρας Ριζομύλου-Ακρόπολη Σέσκλου 0-0 Δάφνη–Σκιάθος 0-5 Β’ ΕΠΣΘ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Άνω Λεχώνια-Ερμής 0-3 Κένταυρος ΝΠ-Άνθιμος Γαζής 1-2 Νέοι Αθλητές Νίκης-Μαγνησιακός 3-3 Ιάσων ΑΜ-Νέοι Αγίας Άννας 2-0 ΕΛ Νηλέας-ΑΕ Διμηνίου 5-0 Β’ 

Continue Reading

ΑΡΘΡΟ 13ο : ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   Συμμετέχουν δέκα έξι (16) ομάδες σε έναν όμιλο.   ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΙΚΗΣ ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΑΟΒ ΔΑΦΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΠΥΡΑΣΟΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΤΟΞΟΤΗΣ ΒΟΛΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒΕΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ   Οι δέκα έξι (16) 

Continue Reading

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΙΝΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 1186122 ΘΗΣΕΑΣ 1 ΑΓΩΝΙΣΤ.-10 € ΤΣΙΟΡΤΟΣ Ι. 1280513 ΙΑΣΩΝ ΑΜ 1 ΑΓΩΝΙΣΤ.-10 € ΖΙΩΓΑΣ Ε. 1121253 ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΑ 1 ΑΓΩΝΙΣΤ.-10 € ΣΤΕΡΓΙΟΥ Γ. 1391360 ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 1 ΑΓΩΝΙΣΤ.-10 €

Η ΕΠΣ Θεσσαλίας καλεί όλους τους Εκπροσώπους (ένας Εκπρόσωπος ανά Σωματείο & με υποχρεωτική χρήση μάσκας) των Ακαδημιών της Ένωσης, την Δευτέρα 28/9/2020 και ώρα 17:30 στα γραφεία της Ένωσης, για τον προγραμματισμό του Πρωταθλήματος Υποδομών 2020-2021. Υπενθυμίζεται ότι η καταληκτική ημερομηνία των δηλώσεων συμμετοχών των Ακαδημιών είναι η Παρασκευή 25/9/2020.  

Α’ ΕΠΣΘ ΑΓΩΝ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 1η 26-Σεπ-20 16:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1η 26-Σεπ-20 16:00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η 26-Σεπ-20 16:00 ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΕ 2002 ΠΥΡΑΣΟΣ 1η 26-Σεπ-20 16:00 ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ 1η 27-Σεπ-20 13:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗ ΣΚΙΑΘΟΣ 1η 27-Σεπ-20 16:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 1η 27-Σεπ-20 16:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΑΙΑΣ 

Continue Reading