ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

P W D L F A GD Pts
1 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 18 14 3 1 40 13 27 45
2 ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 18 9 6 3 37 17 20 33
3 ΑΕ 2002 18 10 2 6 32 19 13 32
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. 18 9 5 4 33 21 12 32
5 ΣΚΙΑΘΟΣ 18 8 7 3 37 19 18 31
6 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 7 7 4 36 19 17 28
7 ΔΑΦΝΗ 18 6 3 9 25 40 -15 21
8 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 18 5 5 8 23 37 -14 17
9 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18 3 2 13 19 43 -24 11
10 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 0 0 0 0 0 0 0 0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΦΑΣΗΣ

Α’ ΕΠΣΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΕΠΣΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σκιάθος-Δάφνη 2-2 ΦΘ Αγχίαλος-Διαγόρας 2-0
Δάφνη-ΑΕ 2002 4-1 Πρωτεσίλαος-Διαγόρας 3-2
Αγία Παρασκευή- Σκιάθος 2-2 Αστέρας Ριζ.-ΦΘ Αγχίαλος 0-0
Σκιάθος – ΑΕ 2002 2-1 Πρωτεσίλαος- Αστέρας Ριζ. 3-1
Μακρινίτσα- Δάφνη 0-3 αα Μυρμηδόνες-ΦΘ Αγχίαλος 0-0
ΑΕ 2002- Μακρινίτσα 3-0 αα ΦΘ Αγχίαλος-Πρωτεσίλαος 1-1
Σκιάθος -Μακρινίτσα 3-0 αα Διαγόρας  – Μυρμηδόνες 1-1
Αγία Παρασκευή-Δάφνη 3-0 Πρωτεσίλαος-Μυρμηδόνες 1-1
ΑΕ 2002-Αγία Παρασκευή 2-0 Αστέρας Ριζ.-Διαγόρας 1-1
Μακρινίτσα- Αγία Παρασκευή 0-3 αα Μυρμηδόνες- Αστέρας Ριζ. 1-1
Δαφνη – Σκιάθος 1-2 Διαγόρας – ΦΘ Αγχίαλος 1-4
ΑΕ 2002 – Δάφνη 3-0 Διαγόρας – Πρωτεσίλαος 0-2
Σκιάθος – Αγία Παρασκευή 0-0 ΦΘ Αγχίαλος – Αστέρας Ριζ. 3-2
ΑΕ 2002 – Σκιάθος 2-2 Αστέρας Ριζ. – Πρωτεσίλαος 0-1
Δάφνη – Μακρινίτσα 3-0 αα ΦΘ Αγχίαλος – Μυρμηδόνες 2-1
Μακρινίτσα – ΑΕ 2002 0-3 αα Πρωτεσίλαος – ΦΘ Αγχίαλος 4-1
Μακρινίτσα – Σκιάθος 0-3 αα Μυρμηδόνες – Διαγόρας 3-2
Δάφνη – Αγία Παρασκευή 0-0 Μυρμηδόνες – Πρωτεσίλαος 1-4
Αγία Παρασκευή – ΑΕ 2002 1-1 Διαγόρας – Αστέρας Ριζ. 1-2
Αγία Παρασκευή – Μακρινίτσα 3-0 αα Αστέρας Ριζ. – Μυρμηδόνες 2-1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΦΑΣΗΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-27/2/2022) 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/4/2022)
ΣΚΙΑΘΟΣ – ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1-2ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ – ΣΚΙΑΘΟΣ 1-0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 1-1ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-1
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ – ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0-3 ααΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ – ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 3-0 αα
ΑΕ 2002 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. 2-0ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. – ΑΕ 2002 2-1
ΔΑΦΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. 3-1ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. – ΔΑΦΝΗ 0-1
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5-6/3/2022) 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/4/2022)
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-1ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1-2
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ – ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 3-0 ααΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ – ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 0-3 αα
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ – ΑΕ 2002 0-1ΑΕ 2002 – ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. – ΔΑΦΝΗ 5-0ΔΑΦΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. 2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. – ΣΚΙΑΘΟΣ 1-4ΣΚΙΑΘΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. 3-0 αα
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12-13/3/2022) 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/4-1/5/2022)
ΣΚΙΑΘΟΣ – ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 2-2ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ – ΣΚΙΑΘΟΣ 0-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 3-0ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4-5
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. 0-3 ααΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. – ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 3-0 AA
ΑΕ 2002 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. 3-1ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. – ΑΕ 2002 2-1
ΔΑΦΝΗ – ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 0-2ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ – ΔΑΦΝΗ 4-0
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-20/3/2022) 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7-8/5/2022)
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ – ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 3-0 ααΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ – ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 0-3 αα
ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ – ΑΕ 2002 2-1ΑΕ 2002 – ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 1-0
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ 3-1ΔΑΦΝΗ – ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. – ΣΚΙΑΘΟΣ 3-2ΣΚΙΑΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. 1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0-4ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. 6-0
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2-3/4/2022) 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14-15/5/2022)
ΣΚΙΑΘΟΣ – ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 1-1ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ – ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. 1-3ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ. – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. 0-3 ααΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ. – ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΕ 2002 – ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 0-1ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ – ΑΕ 2002
ΔΑΦΝΗ – ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ 0-4ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ